Zdarzenie: Mardy Fish - Novak Djokovic

Typ: powyżej 3,5 seta

Kurs: 1,72

Buk: Bet365

1/16 US Open. Amerykanin Mardy Fish (21 ATP) zmierzy się z Serbem Novakiem Djokoviciem (3 ATP). Gospodarzom pozostało już tylko dwóch reprezentantów: Sam Querrey, który zagra z Wawrinką i Mardy Fish, który dzisiaj zagra z Djokoviciem. Wczoraj padały bardzo ciekawe wyniki. Stakhovsky i Llodra skreczowali - co do Llodry to odpuszczał piłki, a kiedy przegrał seta na 2:1 dla Robredo i własne podanie (1:2 w 4 secie) poddał mecz. Stakhovsky i Isner przekonali się, że szczęście, dyspozycja dnia i mocny serwis to nie wszystko. Lekcji pokory udzielili im Lopez i Youzhny. Natomiast w najciekawszym wczorajsyzm spotkaniu David Nalbaldian przegrał 3:1 z Fernando Verdasco. Mimo iż Hiszpan nie zasłużył na to zwycięstwo, bo mówiąc szczerze to miał mnóstwo szczęścia, po prostu przebijał, a David psuł piłki, to w sporcie potrzebne jest i szczęście. Jakie niespodzianki czekają nas dziś?

Jedna z nich może mieć miejsce w tym meczu. Fish ostatnio był w bardzo dobrej dyspozycji. Co prawda maraton 3:2 z Hajkiem i 3:2 z 33-letnim Clementem nie są dobrym prognostykiem, jednak po drugiej stronie staje również nieobliczalny Djokovic - mało nie odpadł z Troickim (ogromne szczęście i wygrana 3:2), wymęczone 3:0 z Petzschnerem i słaby choć wygrany 3:0 mecz z Blakiem. Mankamentem Serba jest serwis. Potrafi zrobić masę podwójnych błędów. Potrafi grać dobrze, jednak w ostatnim czasie jakby coś się w nim wypaliło. Fish posiada bardzo mocny i trudny w odbiorze serwis. W dodatku będzie miał za sobą publiczność. Ma ogromną szansę na sprawienie niespodzianki, a nawet jeśli nie to seta powinien ugrać. Najlepszy typ na to spotkanie to powyżej 3,5 seta.