Zdarzenie: Michael Llodra - Santiago Giraldo

Typ: 1

Kurs: 3,28

Buk: Betfair

Michael Lloddra (59 ATP) znany jest wszystkim jako znakomity deblista. 18-krotnie wygrywał turnieje deblowe w tym 3 razy wielkiego szlema (2x Australian Open i 1x Wimbledon). Niemłody już Francuz (30 lat) na dobrą sprawę w singlu wyniki zaczął osiągać dopiero kilka lat temu - 16 czerwca 2008r. osiągnął najwyższe w swojej karierze 34 miejsce w rankingu ATP. Przeważnie grywał na kortach twardych i trawiastych. Na ziemii nie grało mu sietak dobrze. Od niedawna Llodra całkiem nieźle sobie radzi na clayu. W tym sezonie to dopiero jego drugi turniej na clayu. W obu na 5 spotkań 4 wygrał. W kwaliofikacjach do Rzymu pokonał bez straty seta Cipolle i Ribe-Madrida, a w pierwszej rundzie pokonał jednego z najsłabszych tenisistów ostatnich miesięcy z pierwszej setki ATP Becka. Mimo przegranego jednego seta jego gra była dobra. Kilkanaście asów i dobre wypady pod siatkę.

Jego rywal to zwykły challengerowiec, który w żadnym ważnym turnieju nie zaistniał. Wygrał przed 2 tyg. challengera w Pereirze jednak jego rywale umiejętnościami pozostawiali wiele do życzenia.W kwalifikacjach ledwo ledwo pokonał Lapenttiego i Nieminena, a w 1 rundzie był twórcą największej niespodzianki - wyeliminował w 2 setach (6:0 6:3) Juana Carlosa Ferrero. Jednak nie brałbym tego meczu pod uwagę gdyż Ferrero prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu, ale że to gracz honorowy, a uraz nie był na tyle groźny dokończył spotkanie. Nie widzę żadnych argumentów za Giraldo, a samo faworyzowanie przez bukmacherów nie wystarcza. Wszystkie typy które się pojawią na Francuza mogą być godne uwagi.